Gratis verzending vanaf €20,- in Nederland
Gratis verzending vanaf €20,- in Nederland

Over Okki

Maak van lezen een pretpark.
Je kind groeit snel, wil zelf nieuwe dingen ontdekken, krijgt voor het eerst echte vrienden en vindt niets leuker dan om flauwe moppen lachen. Met Okki kunnen kinderen zich helemaal uitleven. Want Okki prikkelt de nieuwsgierigheid en zet de fantasie in beweging. Met leuke puzzels, moppen, weetjes, knutsels en elke maand een verhaal van Paul van Loon. Waar ze zelf mee aan de slag kunnen. Zo opent Okki de poort naar de echte wereld.

Leeftijd: 6-8 jaar
Nederland: Groep 3 en 4
België: Leerjaar 1

Extra voordeel voor abonnees

✓ Nú met extra veel korting
✓ Okki als eerste in huis hebben
✓ Elke maand gratis thuisbezorgd

Inkijkexemplaar

Met Okki gaat je kind spelenderwijs aan de slag met lezen, schrijven en rekenen. Benieuwd hoe dit eruit ziet?

Hét boek voor de vakantie

Ieder jaar verschijnen er twee Okki vakantieboeken, het extra dikke zomer- en winterboek. Met maar liefst 100 pagina's vol lees- en puzzelplezier!

De leukste Okki cadeaus

Speciaal voor liefhebbers van Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks shop je hier de leukste leesboeken geschreven door Paul van Loon. En vergeet het Okki strandlaken de grappige Okki Stinksokkie niet!

Nog meer Okki

Op okki.nl staat nog veel meer leuke content voor je kind. Ontdek de grappigste moppen, interessante weetjes over de wereld en leukste filmpjes.

Elke maand Okki in huis?

Nú met extra veel korting!