Over Okki

Okki is een tijdschrift speciaal voor kinderen die leren schrijven, lezen en rekenen. In iedere Okki kan je kind zelfstandig aan de slag met puzzels, moppen, weetjes over dieren en de wereld, knutsel- en tekenopdrachten en leesverhalen. Leerzaam voor kinderen van 6 jaar en 7 jaar die in groep 3 of groep 4 zitten. Okki wordt samen met leerkrachten ontwikkeld, hierdoor sluit het tijdschrift goed aan bij school.

Inkijkexemplaar

Met Okki gaat je kind aan de slag met lezen, schrijven en rekenen. Spelenderwijs oefent je kind wat ze op school leren. Want hoe fijn is het als je kind ontdekt hoeveel hij of zij zélf al kan!

Extra voordeel voor abonnees

✓ Okki als eerste in huis hebben
✓ Elke 4 weken gratis thuisbezorgd
✓ Keuze uit verschillende abonnementen, met of zonder vakantiespecials.

Extra dikke vakantiespecials

Ieder jaar verschijnen er twee Okki vakantiespecials, het extra dikke zomer- en winterboek. Neem deze boeken mee op vakantie en je kind kan lekker puzzelen, spelletjes spelen, quizjes doen en nog veel meer!

Okki merchandise

Speciaal voor liefhebbers van Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks shop je hier de uitgebreide collectie leesboeken geschreven door Paul van Loon. En vergeet het Okki stiekem-in-je-tent leeslampje, de knuffel van Dolfje en de rugzak niet!

Okki.nl

Op okki.nl staat nog veel meer leuke content voor je kind. Ontdek de grappigste moppen, leuke weetjes over de wereld en grappige filmpjes.